Referent/ka v odboru ekonomiky životního prostředí

Ministerstvo životního prostředí (dále jen „MŽP“) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Referent/ka v odboru ekonomiky životního prostředí (oddělení projektů a controllingu).

Místem výkonu práce je Praha.

Činnosti na místě budou vykonávány v pracovním poměru na dobu určitou do 30. listopadu 2021.

Předpokládaným dnem nástupu je1. říjen 2018.

Místo je zařazeno do 11.platové třídy[1].

NÁPLŇ ČINNOSTI:

  • Komplexní koordinace realizace střednědobých projektů nebo programů s dobou trvání přes jeden rok, vyžadující specializované postupy, s regionálním významem (území kraje, několika obcí), na jehož řešení se podílejí specializovaní odborníci.
  • Řízení a administrace projektů na denní bázi v souladu s metodikou projektového řízení a nejlepší dostupnou praxí.
  • Finanční řízení svěřených projektů, vedení dokumentace svěřených projektů a přispívání do znalostních bází oddělení projektů a controllingu.
  • Koordinace aktivit projektů a jejich vzájemných vazeb.
  • Spolupráce na rozvoji a zlepšování metodiky projektového řízení na MŽP a její implementace na rezortních organizacích.
  • Spolupráce na tvorbě školení a náplň workshopů pro vzdělávání v oblasti projektového řízení včetně aktivní účasti na těchto školeních a workshopech na pozici lektora.

POŽADAVKY:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.

VÝHODOU jsou odborné zaměření vzdělání v oboru management, ekonomika, finančnictví a finanční řízení či informatika, základní orientace a znalosti v oblasti projektového řízení, aktivní znalost anglického jazyka, uživatelská znalost práce s PC (MS Office, nástroje pro projektové řízení MS Project, ProjectLibre), praxe v oblasti vedení a administrace projektů spolufinancovaných z prostředků EU, základní orientace v problematice řízení projektů ICT, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti, lektorské zkušenosti, týmová spolupráce.

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů indispozičního volna,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.

Nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce (s uvedením e-mailové adresy a telefonu), motivačním dopisem, kopií vysokoškolského diplomu prokazujícího dosažené vzdělání doručte ve lhůtě do 10. srpna 2018 v elektronické podobě přes odpověď na inzerát nebo v elektronické podobě na adresu zamestnani@mzp.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Ministerstvo životního prostředí, Odbor personální a státní služby, Vršovická 1442/65, 100 10 Praha 10 nebo osobně na podatelnu MŽP na výše uvedené adrese nebo prostřednictvím datové schránky - ID datové schránky 9gsaax4. Obálku či předmět e-mailu označte slovy: „PM 000630“.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou zhodnoceny zaslané písemné podklady a bude proveden výběr uchazečů, kteří nejlépe odpovídají výše uvedeným požadavkům. Tito budou pozváni k pohovoru.

S uchazeči bude vedena komunikace především prostřednictvím jejich e-mailové adresy, neuvedou-li výslovně jiný způsob.

Celé znění inzerátu je zveřejněno na webových stránkách Ministerstva životního prostředí v rubrice „Volná místa“ (http://www.mzp.cz/cz/volna_mista).

[1] Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Firma: Ministerstvo životního prostředí

Kontakt: Bc. Magdalena BEČKOVÁ
Vršovická 1442/65
100 10 Praha 10

Telefon: 267122167

Kód: 000630

Místo práce: Praha 10

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé